Organizacja ALL4JETS została założona w 2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów branży lotniczej. Przez pierwsze lata swojej działalności wypracowała sobie markę rzetelnego partnera wśród szeregu przewoźników lotniczych oraz organizacji obsługowych w kraju i na świecie.

Obecnie ALL4JETS rozpoczyna kolejne wyzwania, poszerzając swoją ofertę o szkolenia dla personelu lotniczego (pilotów i personelu pokładowego), szkolenia medyczne (dedykowane dla lotnictwa i nie tylko), usługi inżynierskie – w tym CAMO (zarządzanie ciągłą zdatnością do lotu) oraz obsługę statków powietrznych.

Partnerzy

WZL 2

Klienci

Комиавиатранс
VolgaDniepr
UTG
UIA
TFSilesia
Sprint Air
Solinair
SkyCamp
Sibir Technics
Saratov Airlines
S7
Royal Air Maroc
Qazaq Air
PLL Lot
PAŻP
Nordtec
NAC
LOTAMS
Instytut lotnictwa
Heli-One
Georgian Airways
General Electric
FLTechnics
FitsAir
Executive Jet Support
Enter Air
Belavia
Aurora
AstraAirlines
Airbus Defence & Space

Naszym Zespołem Kierują:

null

Robert Grochowski

Kierownik Odpowiedzialny ALL4JETS (CEO), Kierownik Szkolenia

Jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej na kierunku lotniczym. Ukończył r ównież studia MBA w Akademi Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od 2003 roku zaangażowany jest w praktyczne aspekty techniki lotniczej  – kolejno jako Inżynier CAMO, Inżynier Obsługi Technicznej, Szef Floty, Dyrektor Techniczny Part -145 i Part-M. Posiada szerokie doświadczenie w realizacji projektów wdrożenia do eksploatacji nowych typów samolotów – wspomagał między innymi linie Montenegro Airlines, Windrose, Eurolot w trakcie wdrażania nowego typu samolotu. Od 2004 roku jest  instruktorem i egzaminatorem dla teoretycznych i praktycznych szkoleń z zakresu techniki lotniczej.

null

Andrzej Niderla

Dyrektor Działu Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu (CAMO)

Jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Zdobywał doświadczenie w zarządzaniu ciągłą zdatnością do lotu, inżynieringu i obsłudze technicznej w liniach lotniczych. Brał udział w wielu projektach związanych z odbiorami i zwrotami statków powietrznych w kraju i na świecie, wdrożeniem nowego statku powietrznego do floty operatora oraz procesami certyfikacji organizacji EASA Part-M i Part-145. Pasjonat lotnictwa od zawsze – z doświadczeniem lotniczym na szybowcach i samolotach.

null

Paweł Góra

Kierownik Jakości

Absolwent Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych na kierunku amerykanistyka, audytor międzynarodowy IOSA, ekspert PKBWL. Od ponad 10 lat związany zawodowo z lotnictwem komercyjnym. Doświadczenie w zakresie zarządzania jakością zdobywał w liniach lotniczych, gdzie pełnił funkcję kierownika jakości i bezpieczeństwa w obszarach operacji lotniczych, obsługi technicznej oraz szkolenia lotniczego. Odpowiadał za procesy certyfikacyjne m.in. związane z wdrożeniem nowego typu statku powietrznego, utworzeniem organizacji obsługowej Part-145, wprowadzeniem Systemu SMS oraz IOSA. Prywatnie pilot i instruktor szybowcowy.

null

Marta Gacewicz

Psycholog Lotniczy

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, zarządza projektami oceny kompetencji kandydatów na stanowiska członków załóg lotniczych i pokładowych. Pracuje w lotnictwie od ponad 8 lat, posiada szerokie doświadczenie w organizacji i koordynacji szkoleń oraz procesów rekrutacyjnych personelu lotniczego. Doświadczony psycholog i asesor, prowadzi testy psychologiczne, posiada uprawnienie psychologa transportu, jest Członkiem Europejskiego Towarzystwa Psychologów Lotniczych.

null

Anita Nurzyńska

Kierownik ds. Handlowych

Z wykształcenia prawnik – ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe z zakresu Business English for Business People, absolwentka Laboratorium „TEPIS” dla tłumaczy języka angielskiego.. Posiada wieloletnie doświadczenie w międzynarodowym środowisku lotniczym głównie jako negocjator kontraktów z zakresu szeroko rozumianej działalności operacyjnej. Znawca przepisów lotniczych, w szczególności w odniesieniu do regulacji dotyczących uzyskania oraz utrzymania uprawnień i kwalifikacji członków personelu lotniczego i pokładowego. Egzaminator Państwowej Komisji Egzaminacyjnej ULC z języka angielskiego wg wymagań ICAO.

Certyfikaty

CAMO (EASA Part-M)

MTO (EASA Part-147)

ALL4JETS uzyskał rozszerzenie certyfikatu w zakresie szkolenia na samolot typu Boeing 737 MAX

ATO (EASA Part-ORA)

Certyfikat Part-145 naszego partnera WZL 2

MTO (Kazachstan)

Certyfikat BDA CAMO 197

Certyfikat CAMO Bailiwick of Guernsey

Rekomendacje

We are all for you, not only for jets